تابلو لاس وگاسی

تابلو لاسوگاسی به تابلوهایی که اغلب فلزی هستند، اطلاق می‌شود. به تابلو لاسوگاسی، تابلو لامپی یا تابلو لترلایت نیز گفته می‌شود چون روی بدنه این تابلوها روزنه‌هایی هست که لامپ‌ها در آن قرارگرفته و در تاریکی شب با زیبایی و درخشندگی خود خودنمایی می‌کند. (راهنمای زیر جهت افزایش اطلاعات شما پیش از سفارش تابلو لاسوگاسی آماده شده و به زودی آموزش ساخت تابلو لاسوگاسی نیز در اختیار شما قرار می گیرد.)

دلیل نام گذاری به تابلو لاسوگاسی

حتماً در فیلم‌های هالیوودی زیادی نماهایی از شهر لاس‌وگاس آمریکا را دیده‌اید که تابلوهای شهری مراکز تفریحی و رستوران‌ها در آن خودنمایی می‌کنند. دقیقا دلیل نام‌گذاری این حروف در ایران به خاطر شباهت با تابلوها و نشانه‌های شهر لاس‌وگاس است. تابلو لاسوگاسی یا لترلایت تنوع رنگی فراوانی دارند و در این خصوص دست مشتریان و کارفرمایان باز است.

لامپ لاسوگاسی

با پیشرفت صنایع نورپردازی روشنایی مورداستفاده در تابلوهای لاس‌وگاسی توسط لامپ‌های بسیار کم‌مصرف LED انجام می‌شود. این لامپ‌ها نیز ازنظر ابعاد، شکل و یا نحوه نوردهی مدل‌های متنوعی دارند. مثل تابلوهای قدیمی زنگ‌زده در تابلو لاس‌وگاسی طرح زنگ‌زدگی و یا پتینه روی حروف تابلو یکی از مدل‌های بسیار محبوب و پرطرفدار است و حس نوستالژی ایجاد می‌کند. این تابلو روشنایی زیادی را در نمای فروشگاه‌ها ایجاد می‌کنند.

چرا تابلو لاسوگاسی؟

برخلاف سایر شهرها در لاس‌وگاس معماری کاملاً شکل تجاری و تبلیغاتی دارد. لاس‌وگاس به ساختمان‌های نمادین، تابلو های لاسوگاسی و نشانه‌ های بلندمرتبه خود معروف است.

مشتریان اصلی تابلو لاس وگاسی
1- فست فود و رستوران ها. 2- کافه ها. 3- آبمیوه و بستنی فروشی ها. 4- شهربازی ها. 5- هتل ها. 6- مجموعه های تفریحی و ورزشی. 7- گروه های دکوراسیون داخلی. 8- شهربازی ها. 9- آتلیه ها. 10- تالارهای عروسی. 11- مراکز خرید و فروشگاه ها مشتریان اصلی خرید تابلو لاس وگاسی هستند.

دلایل استفاده از تابلو لاس‌وگاسی حروف لتر لایت

 • مهم‌ترین دلیل استفاده از این تابلوها، قدرت جذب مشتری به دلیل ایجاد جذابیت و تسخیر دیدگان آنان است.
 • تابلو لاسوگاسی در بین صدها تابلو مختلف کاملاً قابل‌تشخیص و تمایز است.
  یکی از ویژگی های جذاب این تابلو، قابلیت دیده شدن آن از دورترین فواصل است.
 • تابلو لاس‌وگاسی برخلاف ظاهر لاکچری اش، بسیار قدرتمند است و ایستادگی بالایی در برابر شرایط جوی مختلف مثل باد و باران و سرما و گرما دارد.
 • این تابلو ها به دلیل استفاده از لامپ LED مصرف برق بسیار مناسبی دارند.
 • تابلو لاس‌ وگاسی آن‌قدر خاص هست که در ذهن مشتری معیار و نشانه‌ای می‌شود برای محل قرار و ملاقات با دیگران و مشتری لوگو و نام فروشگاه و محل فروشگاه را به‌راحتی حتی در یک خیابان شلوغ، فراموش نمی‌کند.
 • استفاده از تابلو لاس‌ وگاسی در کشور ما کار نو و جدیدی حساب می‌شود و به همین دلیل باعث جلب‌توجه و جذب مشتریان شده و افزایش فروش را به دنبال خواهد داشت.
 • فروشگاه‌ها و رستوران‌های زنجیره‌ای از مشتریان پروپاقرص این مدل تابلوها هستند.
 • دوام تابلوهای لاس‌وگاسی بسیار زیاد است. با محیط‌زیست منافاتی ندارد (قابل بازیافت نیز هستند) و به نورپردازی آن به‌راحتی قابل تعویض است.
 • حروف لاس‌وگاسی در نماهای داخلی فروشگاه‌ها و کافی‌شاپ‌ها با نئون‌های شلنگی نیز ساخته و نصب می‌شود و جلوه بسیار زیبایی ایجاد می‌کند.
 • شکل کهنه و زنگ‌زده آن که تعمداً طراحی و اجرا می‌شود نیز دارای جذابیت منحصربه‌فرد است و طرفداران زیادی دارد.
 • در طراحی ویترین فروشگا‌ه‌ها هم مورداستفاده قرار می‌گیرد.

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاس وگاسی

تابلو لاس وگاسی

در خواست مشاوره

keyboard_arrow_up
[elfsight_click_to_call id="1"]