کامپوزیت نما ساختمان

(اجرای ورق کامپوزیت نما)

طراحی واجرای ورق کامپوزیت ورودی رستوران شما یکی از بخش های مهم جذب مشتری است. استفاده از متریال های جدید در نمای تابلو جلوه زیبایی به فروشگاه شما می دهد. همچنین می توانید از حروف چلنیوم در تابلوی مغازه خود استفاده کنید.تابلوهای پرنور و جذاب مشتریان شما را چند برابر می کند و رهگذران را به سمت خود می کشاند. البته متریال های دیگری مثل ترموود هم به انواع تابلوها اضافه شده است اما همچنان ورق کامپوزیت که یک متریال آلومینیومی هست در کنار آن ها خود نمایی می کند. تنوع رنگی این تابلو کامپوزیت دست شما را برای انتخاب تابلوی رستوران باز می گذارد.

برای دیدن انواع رنگ بندی ورق کامپوزیت اینجا کلیک کنید.

طراحی واجرای تابلو برجسته کیا خودرو که از زمینه کامپوزیت وحروف برجسته تشکیل شده است

انواع تابلوی رستوران

تنوع تابلوهای تبلیغاتی رستوران شما را تبدیل به یک شهر نورانی می کند. فقط بایستی این انتخاب ها به درستی انجام شود تا هزینه اضافی در بر نداشته باشد. حروف ها و زمینه های مختلف برای تابلوی مغازه ممکن است شما را سر درگم کند که البته مشاوره با یک تابلوسازی حرفه ای مقداری کار شما را راحت تر می کند.

در ابتدا انتخاب کنید که یک تابلوی نور دار نیاز دارید یا تابلوی بدون نور. تابلوهای بدون نور ارزان تر هستند و سریعتر نصب وآماده می شوند. در مرحله بعدی زمینه تابلو خود را انتخاب کنید. کامپوزیت، چوب یا حتی سنگ نیز می تواند زمینه تابلو شما باشد. اگر نیاز به تابلو روی پشت بام دارید می توانید از پروفیل های فلزی برای نگه داشتن تابلو استفاده کنید.

حروف رینگ پلاست آلومینیوم

اجرای ورق کامپوزیت بهتراست یا نماچوب ترموود؟

یکی از مزایای ورق کامپوزیت این است که هرزمان نیاز به تعمیریا تعوض داشته باشید به راحتی میتونیم این کاروانجام بدید.اجرای زمینه چوب ترموود در بعضی از اصناف قابل توجه هست وباعث جلب توجه هستش مثل:طلافروشی-پوشاک-ادکلن فروشی-درتابلو های مثل بانک هایا ارگان دولتی قابل استفاده نمیباشد وکاملا سلیقه ای هستش…

اجرای نما کامپوزیت رویال پارک
اجرای نما کامپوزیت رویال پارک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

در خواست مشاوره

keyboard_arrow_up
[elfsight_click_to_call id="1"]